4 smart hotel Olomouc
So
Ne

o hotelu

4 SMART HOTEL disponuje celkem 21 pokoji ve dvou kategoriích a je založený na možnosti ubytování tzv. self-service.

 

Jak to funguje? Rezervaci si vytvoříte pomocí rezervačního formuláře zde na stránkách a obratem Vám přijde potvrzení se všemi podstatnými informacemi.

V hotelu není recepce. Pro vstup do hotelu je nutné stáhnout si mobilní aplikaci "Hospitality Mobile Access" do Vašeho telefonu nebo používat čipovou kartu, kterou si vyzvednete na adrese Theatre Hotel, Ostravská 1, Olomouc, 77900.

Stáhněte si aplikaci Hospitality Mobile Access:

       

 

 

1 Self - service

Koncept hotelu je založen na principu rychlého a pohodlného odbavení hostů. Fungujeme v tzv. samoobslužném módu. V den příjezdu obdržíte do Vašeho telefonu kód od Vašeho pokoje. Můžete tak přijet kdykoliv během dne od 14:00 a odjet kdykoliv do 10:00. Check-in i Check-out provádíte sami pomocí mobilní aplikace Hospitality Mobile Access, kterou si po vytvoření rezervace stáhnete zdarma do Vašeho telefonu. Tato aplikace slouží k otevření Vašeho hotelového pokoje po dobu Vašeho pobytu.

2 Min.

Pakliže preferujete osobní kontakt nebo jen potřebujete pomoci, je tu pro Vás naše centrální recepce v Theatre Hotelu, který se nachází v RESORTU HODOLANY. Tato recepce se nachází přes ulici, pouze 2 minuty chůze, a jsme zde pro Vás nepřetržitě k dispozici 24/7. Můžete si zde také objednat snídani.

3 * hotel

Vybírejte z celkem 21 moderně a stylově vybavených pokojů kategorie Economy a Business, které disponují vlastní koupelnou, lednicí, trezorem a jsou plně klimatizované. Zdarma můžete využít prostorné parkoviště u hotelu.

4 Smart Hotel

Má strategicky výhodnou polohu. Nachází se blízko autobusového i vlakového nádraží. Pouze 2 minuty chůze je vzdálený multifunkční RESORT HODOLANY, jehož součástí je již zmíněný THEATRE HOTEL, kde Vám recepční rádi s čímkoliv pomohou 24/7. Můžete zde také odpočívat ve SCENE WELLNESS, zkusit štěstí v Casinu GO4GAMES nebo navštívit jednu z vyhlášených restaurací ENTRÉE. Jste-li spíše nadšenci masitých pokrmů, je vám k dispozici přilehlý STeaK RESTAURANT. Do obou restaurací doporučujeme vytvořit včasnou rezervaci.

 

Fotogalerie

Zobrazit celou galerii

Počítadlo návštěv