4 smart hotel Olomouc
Čt

o hotelu

4 SMART HOTEL disponuje celkem 22 pokoji ve dvou kategoriích a je založený na možnosti ubytování tzv. self-service.

 

Jak to funguje? Rezervaci si vytvoříte pomocí rezervačního formuláře zde na stránkách a obratem Vám přijde potvrzení se všemi podstatnými informacemi.

V hotelu není recepce.  Registrace probíhá 2 zůsoby:

1. Přihlášení na recepci hotelu Theatre: zde se každý host prokáže svým platným dokladem totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas) a uhradí vratnou zálohu na klíč od pokoje ve výši 100,- Kč/os.

nebo

2. Přihlášení pomocí samoobslužného terminálu přímo v hotelu 4 SMART:
Hotel zašle hostovi číslo rezervace, kterou společně se svým jménem host zadá do terminálu. Po vložení veškerých informací do terminálu host obdrží přístupovou kartu a doklad s číslem pokoje.

 

1 Self - service

Koncept hotelu je založen na principu rychlého a pohodlného odbavení hostů prostřednictvím samoobslužného kiosku. Můžete tak přijet kdykoliv během dne od 14:00 a odjet kdykoliv do 10:00. V případě potřeby je Vám však k dispozici recepce hotelu THEATRE, která Vám pomůže 24/7. 

2 Min.

Pakliže preferujete osobní kontakt nebo jen potřebujete pomoci, je tu pro Vás naše centrální recepce v Theatre Hotelu, který se nachází v RESORTU HODOLANY. Tato recepce se nachází přes ulici, pouze 2 minuty chůze, a jsme zde pro Vás nepřetržitě k dispozici 24/7. Můžete si zde také objednat snídani.

3 * hotel

Vybírejte z celkem 22 moderně a stylově vybavených pokojů kategorie Economy, Business a Rodinné apartmá, které disponují vlastní koupelnou, lednicí, trezorem a jsou plně klimatizované. Zdarma můžete využít prostorné parkoviště u hotelu.

4 Smart Hotel

Má strategicky výhodnou polohu. Nachází se blízko autobusového i vlakového nádraží. Pouze 2 minuty chůze je vzdálený multifunkční RESORT HODOLANY, jehož součástí je již zmíněný THEATRE HOTEL, kde Vám recepční rádi s čímkoliv pomohou 24/7. Můžete zde také odpočívat ve SCENE WELLNESS, zkusit štěstí v Casinu GO4GAMES nebo navštívit jednu z vyhlášených restaurací ENTRÉE. Jste-li spíše nadšenci masitých pokrmů, je vám k dispozici přilehlý STeaK RESTAURANT. Do obou restaurací doporučujeme vytvořit včasnou rezervaci.

 

Fotogalerie

Zobrazit celou galerii

Počítadlo návštěv